inpink logo


  Aksidenti në gjilan: pamje të reja 07.03.2018

  HD
  0:35
  автор | дата 07.03.2019
  • 789
  • 2
  • 0
  Проголосовало пользователей: 2
  Aksidenti në Gjilan: Pamje të reja 07.03.2018 Lajmi i plotë: https://teleshkronjapost.info/e-fundit-nje-person-ka-nderruaj-jete-dhe-disa-te-lenduar-ne-aksidentin-ne-gjilan/ Website: http://teleshkronjapost.info/ Follow on Social Media : • Facebook - https://www.facebook.com/teleshkronjapost.info/ • Instagram - https://instagram.com/teleshkronja/ • Google Plus - https://plus.google.com/118404015321959256333 • Wikipedia: https://en.wikipedia.org/wiki/Teleshkronja_Post • Twitter - https://twitter.com/teleshkronja/
  ЕЩЁ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.03.2019
  Publisher: OnAir Media Follow RTK: Facebook: http://smarturl.it/RTKfb WEB: http://smarturl.it/RTKweb.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.03.2019
  Gjilan, aksidenti që ndodhi para pak kohësh, Pamje të rënda.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.03.2019
  Publisher: OnAir Media Follow RTK: Facebook: http://smarturl.it/RTKfb WEB: http://smarturl.it/RTKweb.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.03.2019
  Qyteti i Gjilanit në Kosovë u trondit të enjten nga një aksident i rëndë rrugor. Një kamion me shpejtësi të lartë humbi kontrollin dhe u përplas me automjete të ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.03.2019
  ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA Video nga portali arbresh.info.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 11.03.2019
  Radio Televizioni Dukagjini.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.03.2019
  Të paktën një person ka vdekur dhe 20 të tjerë janë plagosur nga një aksident në qendër të qytetit të Gjilanit. Zëdhënësi i Policisë për rajonin e Gjilanit, Ismet ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.03.2019
  Kamioni me mallra shkakton aksident të rëndë në qendër të Gjilanit me 6 vetura, ndërsa raportohet për 1 të vdekur dhe 10 të lënduar.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.03.2019
  Pamje të reja nga aksidenti i tmerrshëm në qender të Gjilanit 07.03.2018 Lajmi plotë: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.03.2019
  Të paktën një person humbi jetën dhe 20 të tjerë mbetën të plagosur nga një aksident i ndodhur në qendër të qytetit të Gjilanit këtë të enjte. Zëdhënësi i Policisë ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.03.2019
  Pamje Ekskluzive nga aksidenti në Gjilan +18 LIVE.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.03.2019
  Një aksident i rëndë mësohet të ketë ndodhur mesditën e sotme në qytetin e Gjilanit në Kosovë, ku një kamion ka marrë para disa makina. Dyshohet se nga ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.03.2019
  livestream Arbreshinfo.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.03.2019
  Aksidenti ne Gjilan.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.03.2019
  Pamje të reja dhe të pa publikuara deri tani nga aksidenti në Gjilan. Pamjet janë shqetësuese. 18+.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.03.2019
  Pamje nga aksidenti i rëndë në Gjilan,...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.03.2019
  Televizioni Koha - Tetovë www.tvkoha.tv.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 08.03.2019
  Website: https://www.televizioni7.com Facebook: https://www.facebook.com/televizioni7 Instagram: https://www.instagram.com/televizioni7.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.03.2019
  Një i vdekur dhe 10 të lënduar nga aksidenti në Gjilan. Pamjet: Radio Star.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 08.03.2019
  ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA Video nga portali arbresh.info.
  • СКАЧАТЬ
   Сейчас смотрят